MOGĘ Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech

W miesiącu marcu w naszym przedszkolu dzieci w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” uczestniczyły  w zajęciach dotyczących podniesienia świadomości ekologicznej  w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie. Nasi podopieczni wykonywali  ćwiczenia w zestawach edukacyjnych, a rodzice otrzymali ulotkę informacyjną na temat wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie człowieka, a w szczególności dzieci. Od teraz nie musimy się już zastanawiać, czy możemy wyjść z podopiecznymi na spacer, gdyż w naszym przedszkolu (w szatni) zawisła specjalna tablica informująca o stanie jakości powietrza, która jest na bieżąco aktualizowana. W naszej placówce zawisł też plakat edukacyjno-informacyjny o kampanii. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.