DZIEŃ BABCI I DZIADKA U TYGRYSKÓW

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. 23.01.2019r. Tygryski zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.
Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.
Następnie wnuczęta wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
            Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.