DZIEŃ BABCI I DZIADKA U MOTYLKÓW 18 01 2019

Dzień Babci i Dziadka u Motylków”

18 stycznia dzieci z grupy Motylków” gościły w przedszkolu babcie i dziadków. Z okazji ich święta wystąpiły w programie artystycznym zatytułowanym Wspomnienia babci i dziadka, w którym w dowcipny sposób przedstawiły historię ich znajomości, począwszy od lat przedszkolnych. Dzieci wraz z paniami odtańczyły Tango La Cumparsita, wystąpiły też w układzie tanecznym do piosenki Szanujmy wspomnienia oraz zatańczyły charlestona, wykorzystując jako rekwizyty kapelusze. Poprzez wiersze i piosenki złożyły swoim babciom i dziadkom serdeczne życzenia. Na zakończenie uroczystości zaprosiły gości do ponownego odtańczenia tanga oraz wręczyły przygotowane upominki.

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie, wspólną zabawę i wszystkie ciepłe słowa.