DZIEŃ BABCI I DZIADKA - MISIE

W dniu 25.01. zgodnie z tradycją naszego przedszkola, dzieci z grupy "Misiów" zaprosiły do przedszkola bardzo miłych gości - babcie i dziadków. Z tej okazji "Misie" przygotowały program artystyczny, na który składały się życzenia dla gości, piosenki oraz krótkie przedstawienie, w którym brały udział postacie z bajek. Był również układ taneczny do piosenki "Szanujmy wspomnienia". Babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków byli zachwyceni występami dzieci. Pod koniec uroczystości goście z wnukami zasiedli do wspólnego, słodkiego poczęstunku. Oczywiście wnuczęta nie zapomniały o upominkach dla swoich najbliższych. Były laurki, a także mydełka dla babci i świeczniki dla dziadków - wszystko samodzielnie wykonane przez dzieci. Dziękujemy gościom za liczne przybycie, ciepłe słowa i miłą atmosferę.