ZABAWKA I SZCZOTKA DLA PIESKA I KOTKA

foto 2019-09-18

PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM ZWIERZĄT

Drodzy Rodzice!

W październiku przypada Światowy Dzień Zwierząt, który chcemy obchodzić poprzez pomoc dla bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku Cichy Kąt w Tarnowskich Górach. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji:

ZABAWKA I SZCZOTKA DLA PIESKA I KOTKA

Zgodnie z wskazówkami, jakie otrzymaliśmy od pracowników schroniska, zbierać będziemy:

·       zmiotki + szufelki (komplety), bardzo potrzebne, niezbędne do utrzymania czystości,

·       zabawki dla zwierząt – sprawią radość zwierzakom

Prosimy o liczne włączenie się do naszej akcji, zakup wymienionych rzeczy nie jest dużym kosztem, a dokonany razem z dzieckiem będzie dla niego doskonałą lekcją empatii i troski wobec zwierząt, zwłaszcza tych opuszczonych, samotnych, bezdomnych.

Każda pomoc ma znaczenie!

Akcja potrwa do końca września.

Za wszystkie dary, w imieniu mieszkańców schroniska Cichy Kąt, serdecznie dziękujemy!