WITAMY W PRZEDSZKOLU

foto 2019-09-04

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki!

Witamy Was bardzo serdecznie w nowym roku szkolnym 2019/2010.

Przed nami cały rok nowych przygód i zabaw, czas na zdobywanie kolejnych doświadczeń i umiejętności, poznawanie tego, co jeszcze nieznane, ale ciekawe.
Nasze dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny. Jedne wracają do ulubionej Pani, kolegów, koleżanek i zabawek, a inne debiutują w roli przedszkolaka. Przed Maluszkami trudny czas związany z adaptacją do nowego miejsca i koniecznością rozstania z rodzicami. Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby dla każdego dziecka te niezwykle ważne doświadczenia społeczne były pozytywne i stały się pierwszym krokiem do samodzielności.
Zapewniamy Was drodzy rodzice, że będziemy robić wszystko, aby kolejny rok szkolny upłynął w miłej i radosnej atmosferze, by dzieci czuły się bezpiecznie i szczęśliwe oraz chętnie spędzały czas w przedszkolu podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami.
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego życzymy Państwu dobrej i owocnej współpracy oraz zaufania do nas, a dzieciom miłego pobytu w przedszkolu, nowych znajomości, wesołej zabawy i samych sukcesów.
Dyrektor i Grono Pedagogiczne.