STRAJK

2019-04-03

Rodzice/Opiekunowie prawni naszych wychowanków

Uprzejmie informuję, że od 8 kwietnia 2019 r. rozpoczyna się ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników niepedagogicznych przedszkola.

Jest to dla wszystkich sytuacja kryzysowa – dla nas - nauczycieli, dla Państwa - Rodziców.

Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji.

Strajk będzie polegał na powstrzymaniu się od pracy nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

W tym czasie w naszym przedszkolu nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne, wychowawcze  i opiekuńcze.

Wobec powyższego, zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i zapewnienie swoim dzieciom opieki w domu rodzinnym.

Ufamy, że wspólnie uda nam się przejść przez ten czas w sposób spokojny i bezpieczny.

Alicja Wróbel

Dyrektor Przedszkola „ Pod Zielonym Listkiem” w Świerklańcu

Informacja MEN dla rodzicow w zwiazku ze strajkiem nauczycieli dostępne w zakładce dla rodziców